کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی فروشگاه دیجیتال نوین به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت دیجیتال نوین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط فروشگاه دیجیتال نوین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه دیجیتال نوین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه دیجیتال نوین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه دیجیتال نوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه دیجیتال نوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت و پردازش سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه دیجیتال نوین به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه دیجیتال نوین به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه دیجیتال نوین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه دیجیتال نوین به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه دیجیتال نوین محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.بررسی سفارشات نیز با توجه به روش ارسال مشتری تحت بررسی قرار می گیرد.

فروشگاه دیجیتال نوین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه دیجیتال نوین محفوظ است.

نحوه پرداخت وجه

مبلغ سفارش های دریافت شده از طریق درگاه پرداخت الکترونیک سداد تسویه می گردد.

رویه پرداخت در محل تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نمی باشد.

رویه های ارسال سفارش

هنگام ثبت سفارش نحوه ارسال توسط مشتری قابل انتخاب می باشد. در حال حاضر ارسال از طریق شرکت پست و تیپاکس فراهم شده است و در صورت نیاز مشتری با هماهنگی قبلی سفارش از طریق پیک و باربری و نیز ارسال خواهد شد.

مدت زمان تحويل

سفارش های ثبت شده در دیجیتال نوین در روز کاری بعدی ارسال می شوند.

مدت زمان تحویل مرسوله پس از خروج از فروشگاه بسته به نحوه ارسال از طریق شرکت پست، تیپاکس، پیک و .. متفاوت است و بدیهی است کد رهیگیری مرسوله در اختیار مشتری قرار گرفته و پیگیری مرسوله به عهده ایشان است.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

خدمات ارائه شده در فروشگاه دیجیتال نوین قابل پیگیری و دارای خدمات پس از فروش می باشد. در هر لحظه از فرایند ثبت سفارش امکان ارتباط با واحد پشتبانی فراهم و توضیحات آن در همین صفحه اعلام شده است.

  • ارتباط مستقیم با تلفن ثابت 02637730298
  • ارتباط تلفنی و پیامکی با شماره همراه 09396869850
  • ارتباط از طریق واتساپ با شماره 09396869850

ساعات پاسخگویی

پشتیبانی تلفنی و بر خط فروشگاه در روز های کاری از ساعت 8 صبح الی 17 میسر می باشد.

روند مرجوعی كالا و نحوه فسخ خدمات

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، فروشگاه دیجیتال نوین این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها تا 7 روز پس از تحویل در چارچوب قوانین گارانتی محصول تعویض و یا عودت داده می‏‌شود.

  1. اعلام ایراد کالا به واحد پشتیبانی نهایتا 24 ساعت پس از دریافت سفارش
  2. ارسال کالا به فروشگاه با هماهنگی های قبلی
  3. بررسی توسط واحد پشتیبانی و تعویض کالا و یا عودت وجه سفارش
  4. لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه دیجیتال نوین کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه دیجیتال نوین به اتمام برسد، و فروشگاه دیجیتال نوین امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

روند استرداد وجه

در صورت کنسل شدن سفارش مشتری به دلیل انصراف ایشان و یا عدم موجودی و موارد مشابه، وجه پرداختی طی مراحل ذیل پس از 72 ساعت عودت داده می شود:

  1. اعلام انصراف مشتری
  2. اعلام شماره حساب به فروشگاه از طریق شماره های پشتیبانی
  3. واریز وجه 72 ساعت پس از اعلام شماره حساب مشتری

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه دیجیتال نوین همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه دیجیتال نوین تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه دیجیتال نوین اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه دیجیتال نوین ارسال شود.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه دیجیتال نوین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه دیجیتال نوین متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه دیجیتال نوین، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه دیجیتال نوین جزئی از اموال دیجیتال نوین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه دیجیتال نوین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه دیجیتال نوین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط فروشگاه دیجیتال نوین و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار فروشگاه دیجیتال نوین است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت فروشگاه دیجیتال نوین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای فروشگاه دیجیتال نوین محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات فروشگاه دیجیتال نوین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.digitalnovin.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت فروشگاه دیجیتال نوین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.digitalnovin.com و همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی به غیر از آنچه در خود سایت معرفی شده است ندارد و غیر از مواردی که در سایت معرفی شده هیچگاه با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.