ما را بیشتر بشناسید

درباره دیجیتال نوین

ما در دیجیتال نوین با اهدافی نو و آرمان گرایانه پا به عرصه تجارت دیجیتال نهادیم و تلاش می‌کنیم در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بمانیم. یکی از مهمترین اصول ما پیش بینی اولویت‌های مشتریان و فراتر رفتن از انتظارات آنها است.

مجموعه دیجیتال نوین با هدف پیشبرد خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات در شهرستان صنعتی اشتهارد آغاز به فعالیت نمود. موسسین شرکت که از تحصیل کنندگان رشته های فناوری اطلاعات، کامپیوتر و الکترونیک هستند و دارای سابقه فعالیت های پژوهشی و کاربردی در رشته های مختلف آی تی می باشند، با هدف گسترش این صنعت در زمینه ارائه خدمات اینترنت اشتهارد و شبکه های کامپیوتری اقدام به تاسیس مجموعه دیجیتال نوین اشتهارد نموده اند.

با توجه به رشد روز افزون فناوری اطلاعات در جهان، و فاصله نسبتاً زیاد کشور ما با کشورهای پیشرو در این زمینه علی رغم وجود متخصصین تراز اول و مطرح در سطح جهانی، این فاصله غیرقابل قبول بوده و وظیفه ملی افراد توانا که می توانند قدمی در این راه بردارند سنگین تر می گردد. بنابراین دیجیتال نوین با هدف ایجاد اشتغال، توسعه و ارتقای دانش آی تی شهر اشتهارد در زمینه های مختلف قدم در این راه گذاشته و تلاش مستمر درجهت نائل شدن به اهداف فوق می نماید.
اعضای تیم فنی همواره اطلاعات خود را با اتکا به بروزترین تکنولوژی و اخبار صنعت IT پیش برده و این مجوعه همواره در تلاش برای پرورش نیروهای مختصص و متعهد می باشد

توسط جاوید واحدی – مدیر و صاحب امتیاز دیجیتال نوین

ماموریت ما

ارائه خدمات گسترده فتاوری اطلاعات

نوآوری و خدمات جدید

حفظ و ارتقای کیفیت خدمات

پشتیبانی و متعهد بودن به اصل رضایت مشتری

دپارتمان های مجموعه کامپیوتری دیجیتال نوین

دپارتمان اینترنت وایرلس و ADSL

دپارتمان تخصصی دوربین مداربسته

دپارتمان تعمیرات سخت افزار

دپارتمان ماشین های اداری

دپارتمان دستگاه های حضور و غیاب

دپارتمان سانترال